Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Fiškálne pokladne

Fiškálne pokladne


Chcete registračnú pokladnicu alebo celý POS PC systém?

Sme plnohodnotným členom registra servisných organizácií a máme oprávnenie  uvádzať do prevádzky fiškálne pokladnice a tlačiarne. Pre všetky ponúkané typy vykonávame nastavenie pokladnice, programovanie položiek, zaškolenie obsluhy, inštaláciu, plombovanie, uvedenie do prevádzky, záručný a pozáručný servis. To všetko zahŕňa fiškálne pokladnice, fiškálne tlačiarne, PC pokladnice pre maloobchod a reštaurácie, dotykové PC pokladnice, snímače čiarového kódu, peňažné zásuvky, obchodné váhy, etiketovacie kliešte, pásky do pokladní, eurosortiment, doplnkový tovar a ďalší sortiment.

Všetky ponúkané pokladnice sú v súlade s platnou legislatívou SR a k pokladniciam je dodávaný platný certifikát a vyhlásenie výrobcu o on-line pripojení. Samozrejmosťou je bezplatné profesionálne poradenstvo odborníkov s dlhoročnou praxou, istotu nastavenia pokladníc a samotná  technická podpora.