Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

IT Technológie

IT Technológie


Počítačové zariadenia spoločnosti Lenovo sú právom považované za najlepšie navrhnuté počítače s veľmi nízkym počtom reklamácií a preto sme hrdí, že sme sa v roku 2011 stali Lenovo Business Partnerom.

O spoločnosti Lenovo

Spoločnosť Lenovo vznikla zakúpením divízie osobných počítačov IBM skupinou Lenovo Group. Lenovo sa venuje vývoju, výrobe a predaju spoľahlivých, vysoko kvalitných, bezpečných a jednoducho použiteľných technologických produktov a služieb pre zákazníkov z celého sveta. Obchodný model spoločnosti Lenovo je postavený na inováciách, efektívnom riadení a zákazníckej spokojnosti. Notebooky ThinkPad a počítače ThinkCentre sú vo svete známe svojou hardvérovou spoľahlivosťou, trvanlivosťou a maximálnou úrovňou bezpečnosti.

ThinkPad séria

Produkty ThinkPad sú zamerané na vysokú spoľahlivosť, mechanickú odolnosť a maximálnu bezpečnosť. Funkčný dizajn, ako napríklad klávesnica odolná voči tekutinám s otvorom na odvedenie tekutiny chráni notebooky ThinkPad pred náhodným vyliatím. Spoľahlivosť, ako napríklad horčíková technológia roll-cage a obnovenie systému pomocou jedného tlačidla na notebookoch ThinkPad zaisťujú ochranu dát. Produktivita, ako napríklad ThinkVantage Productivity Center zjednodušujú denné úlohy, ako je bezdrôtové pripojenie, upgrade ovládačov a ochrana heslom. Active protection System je systém podobný airbagu chráni hard disk pred poškodením, úderom či pádom. Čítačka odtlačkov prstov pomáha ochrane pred neoprávneným použitím. “Zelené” systémy šetriace energiu spĺňajú normy EPEAT Gold a EnergyStar 4.0.

Bezpečnostné funkcie, ako detekcia otvorenia skrinky, prihlásenie sa pomocou odtlačku prsta, zabudovaný bezpečnostný čip a prepínače USB zapnutie/vypnutie ochraňujú dáta a počítače pred odcudzením alebo poškodením. 
Špičková ochrana osobných údajov so softvérom VeriFace™ na rozpoznávanie tváre a integrovanou kamerou.
Audio systém Dolby© Home Theater™ premium poskytuje zvuk podobný tomu v kine.
Elegantne navrhnuté, centralizované multimediálne centrum ovládania pre zjednodušené ovládanie mediálnych funkcií.

Notebooky Lenovo ThinkPad sú vo svete známe svojou hardvérovou spoľahlivosťou, trvanlivosťou a výkonnosťou. Kvalitu a spoľahlivosť notebookov ThinkPad ocenili aj na medzinárodnej vesmírnej stanici.