Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Zváranie optiky

Zváranie optiky


V dnešnom zrýchlenom svete sa kladie čoraz väčší dôraz na rýchle internetové pripojenie, preto sme sa v našej spoločnosti rozhodli začleniť do portfólia služieb aj zváranie optických vlákien a ich certifikované meranie. 

Na zváranie optických vlákien používame kvalitnú značkovú zváračku od firmy Furukawa FITEL S178A. Zváračka FITEL S178A je novinkou s centrovaním na jadro optického vlákna. Zváračka je prispôsobená pre prácu v náročnom prostredí, čo nám umožňuje zvárať aj za nepriaznivých podmienok. Významný pokrok v spájaní optických vlákien zváraním predstavuje skrátenie času zvárania a aplikovania ochrany zvaru (zváranie 7 sekúnd, aplikácia ochrany zvaru 25 sekúnd pre 60 mm ochranu zvaru). Vďaka svojim vlastnostiam je zváračka FITEL S178A ideálnym prístrojom pre všetky typy aplikácií – siete FTTx, lokálne siete, transportné siete.

Dokončenú prácu vám odovzdáme s príslušnými certifikovanými meraniami, ktoré vykonávame pomocou profesionálnych prístrojov od spoločnosti Fluke Networks.