Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Elektroconnect Trebišov


Elektroconnect Trebišov je firma, ktorá sa zaoberá elektro-výrobou. Realizovali sme tu skutočne moderný systém IT infraštruktúry, zložený z rackov na jednotlivých poschodiach, ktoré sú vzájomne opticky prepojené. Infraštruktúra sa odtiaľ rozvetvuje pomocou LAN kabeláže cez káblové žľaby až k jednotlivým strojom a zariadeniam, kde bola ukončená v zásuvkách.
Inštalácia bola riešená na mieru, nakoľko bolo potrebné vytvorenie niekoľkých stenových prechodov, ktoré boli následne vyspravené a označené. Celá sieť bola certifikovane premeraná, aby vyhovovala aj tým najvyšším štandardom.

Vykonané práce: Montáž žľabov, ťahanie dátových káblov cat7 žľabmi a rozvetvenie k dátovým zásuvkám PVC trubkami, zostavenie rackov, optické prepojenie rackov medzi poschodiami, montáž dátových zásuviek a následné zapájanie, certifikované testovanie a meranie dátovej siete, zváranie optických vlákien, zhotovenie prechodov cez steny a ich vyspravenie, značenie obvodov.