Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Zabezpečovacie systémy

Zabezpečovacie systémy


Či už sa jedná o váš domov alebo o vašu spoločnosť, je vždy dobré vedieť, že je všetko v bezpečí. Je nemožné strážiť svoj majetok 24 hodín denne, ale vďaka zabezpečovacím systémom môžete ochrániť to, čo je pre vás dôležité bez toho, aby ste museli využívať služby bezpečnostných spoločností. Naša firma pokrýva všetky aspekty alarmov a bezpečnostných systémov vrátane poplašných zariadení proti vlámaniu, riadení prístupu, požiarnej signalizácie a mnoho ďalších.

Dokážeme bezpečne ochrániť váš domov, vašu spoločnosť vrátane kancelárií a priemyselných celkov. Ponúkame širokú škálu alarmov a detekčných jednotiek, navrhujeme každý bezpečnostný systém tak, aby zodpovedal potrebám našich zákazníkov s primárnym cieľom a vy tak dostanete tie najlepšie bezpečnostné systémy pre ochranu vášho majetku.

Naše zabezpečovacie systémy vám zabezpečia sledovanie vášho majetku 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Kamerové systémy sú viditeľným a odstrašujúcim prostriedkom pre votrelcov. Moderné technológie v kamerových systémoch umožňujú integrovať kamery s vaším počítačom, televízorom, smartfónom či tabletom. Výber kamerového systému závisí na tom, čo chcete sledovať (napríklad váš dom alebo vašu kanceláriu), ako chcete sledovať (čierno-bielo, farebne, vo vysokom rozlíšení HD), a ako chcete prenos prijímať (cez váš televízny prijímač, cez monitor, alebo nahrávanie cez digitálny video rekordér DVR).

Bezdrôtové kamerové systémy:

Pri bezdrôtových kamerových systémoch sa nemusíte strachovať o inštaláciu káblov – všetko, čo potrebujete, je zdroj energie. Použitím najnovšej digitálnej technológie niektoré bezdrôtové kamerové systémy ponúkajú lepší prenos a dosah až do 200 m. Tieto kamerové systémy sú často jednoduchšie na inštaláciu a manipuláciu (môžete ich presunúť z jedného miesta na iné). Nevýhodou môže byť rušenie signálu inými signálmi ako je napríklad sieť Wi-Fi.

IP kamerové systémy (Internet Protocol):

IP kamery pracujú na podobnom princípe ako bežné kamery, ale odosielanie a prijímanie dát sa uskutočňuje cez internet. Tieto kamery ponúkajú overený alebo uzavretý prístup k záznamu podľa potreby, zatiaľ čo zaznamenané zábery možno prezerať na diaľku pomocou ľubovoľného počítača.
Avšak tieto kamery sú často drahšie ako káblové a bezdrôtové kamery.